אודות טומי טיפי – Tommee Tippee

טומי טיפי…אהוב על הילדים, מומלץ על ידי ההורים

Tommee Tippee….Loved by babies, recommended by parents

חטיבת מוצרי האכלה של קבוצת מייבורן מיוצגת על ידי טומי טיפי Tommee Tippee. לאחר למעלה מ 50 שנות ניסיון ומאות מוצרים, החברה למדה רבות על גידול ילדים וכתוצאה מכך טומי טיפי הינו ספק אמין של מוצרי האכלה לתינוקות באנגליה ובשאר העולם.

הצוות המסחרי של חטיבת מוצרי האכלה של החברה ממוקם בקרמלינגטון, בעוד שמתקני היצור נמצאים בסין.

בשנת 2006 טומי טיפי הגדירה את תחום אביזרי התינוקות מחדש עם השקת מגוון המוצרים "הכי טבעי כמו אמא" Closer to Nature® – כשבמרכז מגוון המוצרים החדשני מצויה הפטמה הדומה ככל שניתן בצורה, בגמישות, במתיחה ובהרגשה לשד האם כך שהתינוק יכול לעבור ליניקה מהאם ליניקה מהבקבוק ולהיפך בלי בעיות. מאז השקת מוצרי הכי טבעי כמו אמא, מאות אלפי אמהות יכלו להמשיך להניק הרבה מעבר למה שיכלו ללא סדרת הבקבוקים של הכי טבעי כמו אמא, הודות לאפשרות לשלב הנקה עם האכלה מבקבוק.

בשנת 2009 חברת טומי טיפי החליטה לעבור למוצרים ללא ביאספינול A (BPA) למען השקט הנפשי המלא של ההורים. בקבוקי הכי טבעי כמו אמא הושקו מחדש עשויים פוליפרופילן, נקיים לגמרי מהכימיקל הידוע בשמו ביאספינול A ובסוף אותה שנה טומי טיפי הפך למותג מספר 1 בתחום מוצרי האכלה לתינוקות, מוצלח במיוחד בהקלה בשילוב הנקה עם האכלה מבקבוק.

כמו כן, טומי טיפי השיקו את לוגו ה"כוכב" החדש וסדרה חדשנית של כוסות לא מטפטפות בשם "אקספלורה" הכוללות טכנולוגיית שסתום הרשומה כפטנט.

שנת 2010 נפתחה בסערה עבור טומי טיפי עם השקת המוצרים בארה"ב בחנויות טויס.אר.אס. Toys R Us ובייביז.אר.אס. Babies R Us ברחבי הארץ והקמת משרד מקומי בקונטיקט.

 

חטיבת היגיינה

כשההיגיינה הינה הדבר החשוב ביותר… סמוך על סאנגניק

חטיבת ההיגיינה של קבוצת מייבורן מיוצגת על ידי סאנגניק Sangenic. לאחר למעלה מ 20 שנות נסיון, סאנגניק הינו ספק אמין לשוק מוצרי התינוקות באנגליה ובשאר העולם.

הצוות המסחרי של חטיבת ההיגיינה ומתקן הייצור של פחי החיתולים והקסטות התואמות ממוקם במנספילד Mansfield.

סאנגניק מובילה את הקטגוריה ברחבי העולם הודות למנגנון "סובב וסגור" ‘twist and seal העוטף כל חיתול בנפרד, ולוכד את החיידקים והריח בתוך שרוול הניילון בדרך ההיגיינית ביותר מבלי לתת להם להתפזר בחדר.

 

ההיסטוריה שלנו

2010

טומי טיפי פותחת משרד בארה"ב ומשיקה את המוצרים בלעדית בטויס.אר.אס.

2009

טומי טיפי נבחר כסופרברנד Superbrand באנגליה, כאחד מ 500 המותגים המובילים במדינה, על פי בחירת הצרכנים. בקבוקי הכי טבעי כמו אמא זוכים שנה שלישית ברציפות במדליית זהב ממגאזין Mother and Baby.

2008

בקבוקי הכי טבעי כמו אמא זוכים פעם נוספת במדליית זהב ממגאזין Mother and Baby.

2006

החברה נרכשת על ידי 3i, קרן השקעות פרטית המובילה באירופה, עם תוכניות להתרחבות באנגליה ובשוק הבינלאומי. ניש קנקיוואלה Nish Kankiwala ממונה לתפקיד המנכ"ל. בקבוקי הכי טבעי כמו אמא זוכים לראשונה במדליית זהב ממגאזין Mother and Baby לבקבוק הטוב ביותר. סאנגניק זוכים בפרס המלכה Queens Award בקטגוריית: סחר בינלאומי.

2005

השקת בקבוקי ופטמות הכי טבעי כמו אמא, שתוכננו לסייע בשילוב האכלה מבקבוק עם הנקה.

1997

קבוצת מייבורן רוכשת את סאנגניק, חברה המייצרת פחי חיתולים ייחודיים הודות למנגנון "סובב וסגור" ‘twist and seal העוטף כל חיתול בנפרד, ולוכד את החיידקים והריח בתוך שרוול הניילון בדרך ההיגיינית ביותר ורשום כפטנט עם הפצה בינלאומית מהמתקן במנספילד.

1995

קבוצת מייבורן מקימה מפעל ייצור בסין. חברת מיקור חוץ בהונג קונג ממשיכה לשרת את גקל Jackel ולקוחות נוספים מחוץ לקבוצה ברחבי העולם. החברה רוכשת את מותג Maws עם מתקן ייצור ומרכז לוגיסטי בסטיבנג Stevenage.

1986

גקל עוברת למשרדיה הנוכחיים בקרמלינגטון, למתקן בגודל 150,000 רגל מרובע המשמש לייצור ואחסון.

1983

החברה נרכשת על ידי קבוצת מייבורן, הידועה בזכות צבעי הבד שלה.

1975

קבוצת גינס Guinness רוכשת את החברה.

1965

המותג טומי טיפי מושק באנגליה

1960 שנות השישים

באמצע שנות השישים גקל ייצרה מוצרי שיער וציפורניים בבסיסה החדש בנורתאמבלנד Northumberland. מגוון מוצרי התינוקות של טומי טיפי נתגלה על ידי גראהם מקקונוצי Graham McConnochie במהלך נסיעה לאמריקה, וגקל השיגה את רשיון היצור עבור אנגליה ואירופה.

1954

קרם השיער שרד במשך השנים, למרות שמחזור המכירות היה בירידה עד 5,000 ליש"ט כאשר החברה נרכשה על ידי יזם סקוטי בשם גראהם מקקונוצי. תוך 10 שנים המחזור צמח ל 250,000 ליש"ט על ידי פיתוח של עסקי כימיה בסקוטלנד. מאותו נקודה, החברה נודעה הודות למוצרי הטיפוח שיער וציפורניים הייחודיים שלה שהפצתם הורחבה לכל ענף בתי המרקחת.

1900 ואילך

אזרח צרפתי בשם מונסיור גקל Monsieur Jackel מקים חברה בגלזגו לייצור קרם שיער ייחודי לגברים, אותו הוא מוכר בעיקר למספרות ובתי כל בו של המעמד העליון.

image alt
תקנון הנסיך הקטן

מבוא
• אתר הנסיך הקטן המופעל ע"י חברת הנסיך הקטן אביב ואורן בע"מ משמש בתור אתר מכירות לרכישת צעצועים ומוצרי תינוקות.
• האמור בתקנון זה בלשון זכר הוא לשם הנוחות בלבד והתקנון מתייחס לבני שני המינים באופן שווה.
• הרכישה באמצעות האתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה.
• עצם רכישת המוצר באתר תהווה הצהרה מצד הלקוח כי קרא את הוראות תקנון זה, הבין אותן והסכים להן. התקנון מהווה חוזה מחייב בינך לבין החברה.

הרכישה
• האתר מאפשר ללקוחות קנייה נוחה, קלה ובטוחה של המוצר באמצעות האינטרנט.
• ניתן לרכוש את המוצר באתר בכל עת עד לגמר המלאי.
• הרכישה באתר הינה באמצעות כרטיס אשראי או העברה בנקאית בתיאום מראש בטלפון מול חברת הנסיך הקטן בטלפון 08-9426633 בלבד והעסקה תתבצע לאחר אישורה ע"י חברת האשראי או אישור הבנק לקבלת התשלום.
• מחיר המוצר באתר כולל את המע"מ
• החברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק את שיווק ומכירת המוצר בכל עת ויכולה לשנות מבצעים או להפסיקם וכן לשלול זכות רכישה באתר מכירות על פי שיקול דעתה.
• הרכישה באמצעות האתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה.
• עצם רכישת המוצר באתר תהווה הצהרה מצד הלקוח כי קרא את הוראות תקנון זה, הבין אותן והסכים להן. התקנון מהווה חוזה מחייב בינך לבין החברה.

החזרות וביטולים
מדיניות ביטול היא מיום קבלת המוצר ודמי ביטול 5% או 100 ₪ וזאת בהתאם לחוק הגנת הצרכן
• ניתן לבטל את העסקה באמצעות פניה טלפונית או בדואר אלקטרוני לשירות הלקוחות של החברה.
(טלפון 08-9426633, דוא”ל info@littleprince.co.il.)
במקרה שהביטול אושר – יש להשיב את המוצר לחברה כאשר כל העלויות הכרוכות בהחזרת המוצר תחולנה על הלקוח. החזרת המוצר תיעשה כשהוא באריזתו המקורית בצירוף החשבונית המקורית ושעדיין לא חלפו 30 יום מתאריך רכישת המוצר.
• במקרה של ביטול העסקה לאחר יציאת המשלוח ממשרדי החברה, יחוייב הלקוח בסכום של 50 ₪ ובהצגת חשבונית קניה.
• אם ביטול העסקה יתבצע לאחר שהלקוח כבר קיבל את המוצר לרשותו, הלקוח יישא בעלות משלוח המוצר חזרה לחברה, זאת בנוסף לדמי הביטול.
מדיניות ביטול העסקה המפורטת לעיל תחול רק ביחס למוצרים שנרכשו באתר. החברה לא תטפל בהחזרת מוצרים שנרכשו באמצעות מקור אחר.


אספקה והובלת המוצר
• מחיר המוצר אינו כולל את עלות המשלוח.
• החברה תדאג לאספקת המוצר ללקוח לכתובת שהוקלדה על ידו בעת ביצוע הרכישה באתר מכירות, תוך 14 ימי עסקים - אנחנו עושים את כל המאמצים להגיע לפני, אין להתקשר לבדוק.
• משלוחים מעבר לקו הירוק יתבצעו בתשלום נוסף ו/או לא ישלחו בכלל (יש לוודא מראש מול שירות הלקוחות שניתן לבצע את המשלוח למקום המבוקש).
• החברה לא תהיה אחראית על איחור בזמן האספקה ללקוח במידה ולא יהיה מענה טלפוני מצד הלקוח לקבלת המשלוח.
• החברה לא תהא אחראית לכל איחור ו/או עיכוב באספקה ו/או אי-אספקה, שנגרמה כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתה.
• משלוח המוצר יבוצע לכתובת שנמסרה ע"י הלקוח בעת הרכישה, ניתן לאסוף את המוצר באופן עצמאי ממשרדי החברה בתיאום מראש.

אחריות ושירות
• האחריות למוצר מכסה פגמים מהותיים בגוף המוצר ו/או פעולתו אשר נגרמו על ידי החברה.
• האחריות תקפה רק לגבי לקוח המחזיק בידיו הוכחת קנייה מקורית ורק אם הרכישה נעשתה באמצעות החנות של האתר מכירות הנסיך הקטן. החברה שומרת לעצמה את הזכות לדרוש מהלקוח להוכיח כי הינו הרוכש המקורי של המוצר.
• הסעד הבלעדי לכל מוצר פגום המכוסה במסגרת האחריות מוגבל לתיקון או להחלפה של המוצר הפגום. החבות הכוללת של החברה ביחס לכל מוצר פגום לא תעלה בשום מקרה על מחיר הרכישה של המוצר הפגום.
• אחריות החברה לא תחול במקרים בהם הפגם במוצר נגרם כתוצאה מהפעלה שגויה.
• החברה לא תהא אחראית לכל נזק ישיר או עקיף הנובע מהשימוש או השימוש השגוי במוצר לרבות כל נזק מקרי, מיוחד, עקיף או תוצאתי – ככל שהחוק מתיר זאת. על הלקוח חלה האחריות וכל סיכון וחובות עבור אובדן, נזק וחבלה לגופו ו/או לרכושו ו/או לרכושם ו/או לגופם של צדדים שלישיים, הנובעים מהשימוש ו/או אי השימוש במוצר או שימוש שלא על – פי הוראות יצרן, למעט במקרים בהם נקבע כי הנזק האמור נגרם עקב רשלנותה הבלעדית של החברה.
• לקבלת שירות למוצר יש ליצור קשר עם החברה בטלפון: 08-9426633.

אבטחת מידע ופרטיות
•חברת הנסיך הקטן אביב ואורן בע"מ, רשאית להשתמש במידע המופיע בטופס על מנת להביא לך את המידע והשירותים המבוקשים. מידע אישי זה לא ייחשף לצד שלישי, המידע ישמש למטרות שיווקיות. הלקוח רשאי להפסיק את הדיוור בכל עת.
• החברה נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. במקרים שאינם בשליטת החברה ו/או הנובעים מכוח עליון, לא תהא החברה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, ישר או עקיף, שייגרם ללקוח, אם מידע זה יאבד ו/או יעשה בו שימוש לא מורשה.
• החברה מתחייבת שלא לעשות שימוש במידע המסופק לה ע"י הקונים אלא על מנת לאפשר את הרכישה באתר מכירות ובהתאם לכל דין.

קניין רוחני
• כל זכויות הקניין הרוחני באתר מכירות זה הינן רכושה הבלעדי של החברה הנסיך הקטן אביב ואורן בע"מ.
• אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת במידע כלשהו מן האתר ו/או מאתר מכירות זה, אלא אם ניתנה הסכמה לכך מראש ובכתב מטעם החברה.

דין וסמכות שיפוט
• פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל פעולה או סכסוך הנובע ממנו יעשו בהתאם לדין הישראלי בלבד ולבית המשפט המוסמך במחוזות תל אביב-יפו, תהא מסורה סמכות השיפוט הבלעדית.

שירות לקוחות
• לפרטים נוספים שירות הלקוחות ישמח לסייע לכם בשעות הפעילות: א’ – ה’ בין השעות 11:00-16:00
בטלפון 08-9426633 או בדוא”ל info@littleprince.co.il..
ט.ל.ח