... ... דלג לתוכן הראשי
grantButton.addEventListener("click", function() { localStorage.setItem("consentGranted", "true"); function gtag() { dataLayer.push(arguments); } gtag('consent', 'update', { ad_user_data: 'granted', ad_personalization: 'granted', ad_storage: 'granted', analytics_storage: 'granted' }); }); // Load gtag.js script. var gtagScript = document.createElement('script'); gtagScript.async = true; gtagScript.src = 'https://www.googletagmanager.com/gtag/js?id=G-TK7CMBNG84'; var firstScript = document.getElementsByTagName('script')[0]; firstScript.parentNode.insertBefore(gtagScript,firstScript);

האכלה תומכת הנקה מבקבוק

הנקה היא אחת הפעולות המקרבות ביותר בין האם לתינוק בחודשים הראשונים לחייו. רבות מאיתנו מבינות כבר מלכתחילה שתהליך ההנקה הוא אמנם תהליך לימודי שלא תמיד מגיע באופן טבעי ויכול להיות קצת מאתגר, אבל מצד שני הוא משתלם מאד. התינוק מקבל את התזונה הטובה ביותר עבורו, הוא נהנה מסדר יום מסודר עם הנקות ויותר מהכל – הוא נהנה מקרבה לאמו.
למרות חשיבות ההנקה, לא מעט אימהות מעוניינות לתת בקבוק לתינוק יונק במסגרת שגרת היומיום. זה יכול להיות בגלל שהן רוצות לשאוב חלב בגלל גודש או עודף חלב וזה יכול להיות בגלל שהן רוצות כמה רגעים לעצמן במהלך שבן הזוג או סבתא מאכילים את התינוק.
כיצד ניתן לשלב ארוחות באמצעות בקבוק לתינוק יונק באופן קבוע? בכך נעסוק במאמר זה.
 

התחילי בהדרגה

כדי למנוע הסתגלות מהירה מדי לבקבוק כדאי להתחיל בהדרגה. בשבועות הראשונים לחייו של התינוק, כאשר מתבססת שגרת ההנקה, לא מומלץ לערב בקבוק. כדאי להתחיל לתת בקבוק לתינוק יונק רק לאחר שהוא הסתגל להנקה, עולה במשקל ומרגיש טוב.
לאחר שראית שהתינוק כבר הסתגל להנקה וההנקה זורמת גם לך בצורה טובה, תוכלי להתחיל לתת לו בקבוק. מומלץ לבחור בתחילה בזמנים קבועים ולתת כמות קטנה יחסית של חלב, בין 10-15 מ"ל.

השתמשי בבקבוק ופטמה מתאימים

לכל גיל ולכל שלב התפתחותי יש בקבוק מתאים. חשוב מאד לבדוק שאת משתמשת בבקבוק שמתאים לתינוק שיונק. הנוזל אמור לעבור בתוך הפטמה באיטיות ולא בבת אחת, גם בגלל גילו הרך של התינוק וגם כדי ליצור האכלה מדורגת ואיטית.

האכלה תומכת הנקה משמעה לגרום לתינוק להפעיל את השרירים בזמן היניקה (ההבדל העיקרי בין הנקה להזנה מבקבוק הוא שבהנקה התינוק מתאמץ להוציא את החלב מן השד, כלומר הוא אקטיבי, בעוד שבהאכלה מבקבוק התינוק פסיבי יותר, היות והחלב פשוט ניגר לפיו). על כן יש לבחור בפטמה בעלת הזרימה האיטית ביותר, ולאחוז בבקבוק בזווית של 90 מעלות, במקביל לרצפה, על מנת שהפטמה לא תהיה מלאה בחלב, והתינוק יהיה חייב להיות אקטיבי ביניקה, וכן על מנת לאפשר לו לעשות הפסקות ולנשום (חשוב ביותר!) .

האכלה תומכת הנקה מחייבת את הדמות המטפלת להיות קשובה לתינוק, ומונעת מצב בו התינוק נשאר לבדו עם הבקבוק, ממנו זולג החלב לפיו ללא שליטה, מה שעשוי להביא לסכנת חנק. לעולם אין להשאיר תינוק לבדו עם בקבוק ללא השגחה מחשש לחנק.
בנוסף, כדאי לנסות סוגי בקבוקים שונים עד שמגיעים לבקבוק שהתינוק מסוגל לאכול ממנו לאורך זמן במינימום של בעיות.
התחלה הדרגתית, קשב לתינוק ובחירת הבקבוק המתאים יאפשרו לך ליהנות משילוב בין הנקה ובין האכלה באמצעות בקבוק לתינוק יונק.
 

תהיי קשובה

כדי שתוכלי לישון בשקט ולדעת שהתינוק שלך יוכל להמשיך לינוק ולא יסתגל רק לבקבוק חשוב שתהיי ערנית. תהיי קשובה לתינוק, תבדקי איך הוא אוכל, היא הוא מגיב לבקבוק, האם מתעוררות בעיות או משתנה משהו בהתנהגות שלו.
אם מתעוררים קשיים, עשי היערכות מחדש או התייעצי עם יועצת הנקה.
 

האם התינוק מוכן לקחת ממך בקבוק?

אימהות רבות מנסות לתת בקבוק לתינוק יונק ומגלות שהוא אוהב אמנם את האוכל, אבל לא אוהב שהן מאכילות אותו. תינוקות רבים יעדיפו לקבל בקבוק מהאבא או מסבתא, ממטפלת או מהדודה ולא מהאימא עצמה. הוא מקשר בין האימא ושגרת ההנקה ולכן לא מוכן לקבל ממנה בקבוק.
גם במקרה זה תהיי קשובה, אם את לא מצליחה לתת בקבוק לתינוק יונק בידקי קודם כל האם הוא מוכן לקחת את הבקבוק מאדם אחר. ייתכן והבעיה היא לא בשגרת ההאכלה או ההנקה עצמה אלא בהבנה שאת זאת שאמורה להניק אותו וכל השאר לא.
האכלה תומכת הנקה מבקבוק
תקנון הנסיך הקטן

מבוא
• אתר הנסיך הקטן המופעל ע"י חברת הנסיך הקטן אביב ואורן בע"מ משמש בתור אתר מכירות לרכישת צעצועים ומוצרי תינוקות.
• האמור בתקנון זה בלשון זכר הוא לשם הנוחות בלבד והתקנון מתייחס לבני שני המינים באופן שווה.
• הרכישה באמצעות האתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה.
• עצם רכישת המוצר באתר תהווה הצהרה מצד הלקוח כי קרא את הוראות תקנון זה, הבין אותן והסכים להן. התקנון מהווה חוזה מחייב בינך לבין החברה.

הרכישה
• האתר מאפשר ללקוחות קנייה נוחה, קלה ובטוחה של המוצר באמצעות האינטרנט.
• ניתן לרכוש את המוצר באתר בכל עת עד לגמר המלאי.
• הרכישה באתר הינה באמצעות כרטיס אשראי או העברה בנקאית בתיאום מראש בטלפון מול חברת הנסיך הקטן בטלפון 08-9426633 בלבד והעסקה תתבצע לאחר אישורה ע"י חברת האשראי או אישור הבנק לקבלת התשלום.
• מחיר המוצר באתר כולל את המע"מ
• החברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק את שיווק ומכירת המוצר בכל עת ויכולה לשנות מבצעים או להפסיקם וכן לשלול זכות רכישה באתר מכירות על פי שיקול דעתה.
• הרכישה באמצעות האתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה.
• עצם רכישת המוצר באתר תהווה הצהרה מצד הלקוח כי קרא את הוראות תקנון זה, הבין אותן והסכים להן. התקנון מהווה חוזה מחייב בינך לבין החברה.

החזרות וביטולים
מדיניות ביטול היא מיום קבלת המוצר ודמי ביטול 5% או 100 ₪ וזאת בהתאם לחוק הגנת הצרכן
• ניתן לבטל את העסקה באמצעות פניה טלפונית או בדואר אלקטרוני לשירות הלקוחות של החברה.
(טלפון 08-9426633, דוא”ל info@littleprince.co.il.)
במקרה שהביטול אושר – יש להשיב את המוצר לחברה כאשר כל העלויות הכרוכות בהחזרת המוצר תחולנה על הלקוח. החזרת המוצר תיעשה כשהוא באריזתו המקורית בצירוף החשבונית המקורית ושעדיין לא חלפו 30 יום מתאריך רכישת המוצר.
• במקרה של ביטול העסקה לאחר יציאת המשלוח ממשרדי החברה, יחוייב הלקוח בסכום של 50 ₪ ובהצגת חשבונית קניה.
• אם ביטול העסקה יתבצע לאחר שהלקוח כבר קיבל את המוצר לרשותו, הלקוח יישא בעלות משלוח המוצר חזרה לחברה, זאת בנוסף לדמי הביטול.
מדיניות ביטול העסקה המפורטת לעיל תחול רק ביחס למוצרים שנרכשו באתר. החברה לא תטפל בהחזרת מוצרים שנרכשו באמצעות מקור אחר.


אספקה והובלת המוצר
• מחיר המוצר אינו כולל את עלות המשלוח.
• החברה תדאג לאספקת המוצר ללקוח לכתובת שהוקלדה על ידו בעת ביצוע הרכישה באתר מכירות, תוך 14 ימי עסקים - אנחנו עושים את כל המאמצים להגיע לפני, אין להתקשר לבדוק.
• משלוחים מעבר לקו הירוק יתבצעו בתשלום נוסף ו/או לא ישלחו בכלל (יש לוודא מראש מול שירות הלקוחות שניתן לבצע את המשלוח למקום המבוקש).
• החברה לא תהיה אחראית על איחור בזמן האספקה ללקוח במידה ולא יהיה מענה טלפוני מצד הלקוח לקבלת המשלוח.
• החברה לא תהא אחראית לכל איחור ו/או עיכוב באספקה ו/או אי-אספקה, שנגרמה כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתה.
• משלוח המוצר יבוצע לכתובת שנמסרה ע"י הלקוח בעת הרכישה, ניתן לאסוף את המוצר באופן עצמאי ממשרדי החברה בתיאום מראש.

אחריות ושירות
• האחריות למוצר מכסה פגמים מהותיים בגוף המוצר ו/או פעולתו אשר נגרמו על ידי החברה.
• האחריות תקפה רק לגבי לקוח המחזיק בידיו הוכחת קנייה מקורית ורק אם הרכישה נעשתה באמצעות החנות של האתר מכירות הנסיך הקטן. החברה שומרת לעצמה את הזכות לדרוש מהלקוח להוכיח כי הינו הרוכש המקורי של המוצר.
• הסעד הבלעדי לכל מוצר פגום המכוסה במסגרת האחריות מוגבל לתיקון או להחלפה של המוצר הפגום. החבות הכוללת של החברה ביחס לכל מוצר פגום לא תעלה בשום מקרה על מחיר הרכישה של המוצר הפגום.
• אחריות החברה לא תחול במקרים בהם הפגם במוצר נגרם כתוצאה מהפעלה שגויה.
• החברה לא תהא אחראית לכל נזק ישיר או עקיף הנובע מהשימוש או השימוש השגוי במוצר לרבות כל נזק מקרי, מיוחד, עקיף או תוצאתי – ככל שהחוק מתיר זאת. על הלקוח חלה האחריות וכל סיכון וחובות עבור אובדן, נזק וחבלה לגופו ו/או לרכושו ו/או לרכושם ו/או לגופם של צדדים שלישיים, הנובעים מהשימוש ו/או אי השימוש במוצר או שימוש שלא על – פי הוראות יצרן, למעט במקרים בהם נקבע כי הנזק האמור נגרם עקב רשלנותה הבלעדית של החברה.
• לקבלת שירות למוצר יש ליצור קשר עם החברה בטלפון: 08-9426633.

אבטחת מידע ופרטיות
•חברת הנסיך הקטן אביב ואורן בע"מ, רשאית להשתמש במידע המופיע בטופס על מנת להביא לך את המידע והשירותים המבוקשים. מידע אישי זה לא ייחשף לצד שלישי,. ידוע למשתמש באתר והוא נתן הסכמתו לכך שפרטיו ,כפי שהם נמסרו על ידיו , ישמשו לצורך משלוח דברי פרסומת. הלקוח רשאי להפסיק את הדיוור בכל עת.
• החברה נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. במקרים שאינם בשליטת החברה ו/או הנובעים מכוח עליון, לא תהא החברה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, ישר או עקיף, שייגרם ללקוח, אם מידע זה יאבד ו/או יעשה בו שימוש לא מורשה.
• החברה מתחייבת שלא לעשות שימוש במידע המסופק לה ע"י הקונים אלא על מנת לאפשר את הרכישה באתר מכירות ובהתאם לכל דין.

קניין רוחני
• כל זכויות הקניין הרוחני באתר מכירות זה הינן רכושה הבלעדי של החברה הנסיך הקטן אביב ואורן בע"מ.
• אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת במידע כלשהו מן האתר ו/או מאתר מכירות זה, אלא אם ניתנה הסכמה לכך מראש ובכתב מטעם החברה.

דין וסמכות שיפוט
• פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל פעולה או סכסוך הנובע ממנו יעשו בהתאם לדין הישראלי בלבד ולבית המשפט המוסמך במחוזות תל אביב-יפו, תהא מסורה סמכות השיפוט הבלעדית.

שירות לקוחות
• לפרטים נוספים שירות הלקוחות ישמח לסייע לכם בשעות הפעילות: א’ – ה’ בין השעות 11:00-16:00
בטלפון 08-9426633 או בדוא”ל info@littleprince.co.il..
ט.ל.ח