... ... דלג לתוכן הראשי
grantButton.addEventListener("click", function() { localStorage.setItem("consentGranted", "true"); function gtag() { dataLayer.push(arguments); } gtag('consent', 'update', { ad_user_data: 'granted', ad_personalization: 'granted', ad_storage: 'granted', analytics_storage: 'granted' }); }); // Load gtag.js script. var gtagScript = document.createElement('script'); gtagScript.async = true; gtagScript.src = 'https://www.googletagmanager.com/gtag/js?id=G-TK7CMBNG84'; var firstScript = document.getElementsByTagName('script')[0]; firstScript.parentNode.insertBefore(gtagScript,firstScript);

החשיבות ברכישת מוצרי תינוקות וילדים באיכות גבוהה

מה החשיבות בקניית מוצרי איכות לתינוקות וילדים? כיצד האיכות באה לידי ביטוי בכל אחד מן המוצרים ומה יתרונותיה? כל הפרטים לפניכם:

הצטרפותו של תינוק קטן למשפחה מהווה שמחה גדולה ויחד עם זאת, באופן בלתי נמנע, אל התהליך נלוות גם הוצאות ועלויות לא מעטות, בדרך להפוך את הסביבה הביתית לחמימה יותר עבור הרך הנולד. הדבר אינו משתנה גם כאשר התינוקות גדלים ולכן, רבות הפעמים בהן הרצון לחסוך מוביל לפשרה על האיכות. אולם לוויתור על חברות המותג ישנן גם השלכות אותן יש לקחת בחשבון, בעיקר בשל העובדה כי האיכות הנה הרבה מעבר למחיר יקר, כמו שרבים מאתנו נוטים לחשוב ולהאמין. אז מדוע חשוב כ"כ לבחור מוצרי תינוקות איכותיים?

 

החשיבות במוצרי טקסטיל איכותיים לתינוקות וילדים

הסברה היא כי הילדים גדלים אך מוצרי טקסטיל אינם גדלים איתם היא רווחת, אך יש לשקול אותה מחדש. למרות שמוצרים כמו אלו לא משמשים את הילדים למשך זמן רב, עדיין מומלץ להשקיע עוד כמה שקלים ולרכוש מוצר איכותי. הסיבה לכך פשוטה, עורם של התינוקות הקטנים, במיוחד בחודשים הראשוניים לחייהם, מאוד עדין ורגיש ומוצר איכותי לא רק שיגלה עמידות גבוהה ולא ישנה את "עורו" לאחר הכביסה אלא יותאם לעורם של תינוקות בצורה מקסימלית.

הנעליים – לא פריט שיש להקל בו ראש בשנים הראשונות של החיים

בשנות חייהם הראשונות הילדים מתנסים ומשפרים את היכולות המוטוריות שלהם, כחלק מן התהליך, הם הופכים לאנשים קטנים ולומדים ללכת. אי לכך, הנעליים הראשונות הן החשובות ביותר ומומלץ להשקיע במותגים מוכרים ובעלי שם בתחום, כדי להבטיח יציבה טובה יותר, אחיזה יותר טובה על הקרקע, סוליה טובה ואיכותית וכן שאר פרמטרים אשר יכולים להשפיע על יציבתם הבטוחה של התינוקות על רגליהם ועל גבם הקטן הנם חשובים מאוד. זה המקום לציין כי נעלי תינוקות איכותיות הן כאלו שיציעו גמישות לצד יציבות, עיצוב לצד נוחות וכן ישימו דגש על התאמה מלאה לצרכיהם של ילדים.

מגוון רחב של מוצרים נלווים ואיכותיים

כיום גידול תינוקות זוהי משימה מבורכת ומספקת הדורשת מגוון רחב של מוצרים שיקלו על החיים באופן משמעותי. החל מבקבוקים ופטמות, דרך מוצצים ונשכנים, קרם הגנה מהשמש ועד למגוון אביזרים נוספים ולא פחות שימושיים. אם חשבתם שכאן הבחירה תהיה קלה יותר, הרי שטעות בידכם, כי גם במוצרים מסוג אלו, האיכות משחקת תפקיד. כאן האיכות באה לידי ביטוי בבטיחות מקסימלית, התאמה לגילאים של הילדים וכן סוגיית הבריאות ועמה חומרי הגלם מהם מיוצרים האביזרים. לכן עלינו לבחור בחברות גדולות ומוכרות אשר זו להם התמחות המציעות מוצרי איכות עמידים שגם עומדים בכל התקנים הנדרשים.

צעצועים איכותיים לילדים

כאמור, כמו בכל תחום צרכני, גם בתחום הצעצועים לילדים ישנה הבחנה בין מוצר איכותי לבין מוצר זול יותר ולכן גם על בחירה נכונה של צעצועים לילדיכם יש לשים דגש. מוצרים אשר ידועים באיכותם, לרוב מספקים ערך מוסף לילדים, מעודדים את התפתחותם ותואמים ליכולות האופייניות לאותו הגיל. אי לכך מומלץ לפנות לחברות מותג שיודעות את מלאכתן ואשר מוכרות בעיקר בשל איכותן.

בסופו של דבר האיכות בא לידי ביטוי, בבטיחות, בבריאות ובמידת ההתאמה לילדינו, פרמטרים אשר דורשים השקעה כספית לא פעם, אך אין ספק שמדובר בהשקעה שתתגלה כמשתלמת בעתיד.
החשיבות בקניית מוצרי איכות לתינוקות וילדים
תקנון הנסיך הקטן

מבוא
• אתר הנסיך הקטן המופעל ע"י חברת הנסיך הקטן אביב ואורן בע"מ משמש בתור אתר מכירות לרכישת צעצועים ומוצרי תינוקות.
• האמור בתקנון זה בלשון זכר הוא לשם הנוחות בלבד והתקנון מתייחס לבני שני המינים באופן שווה.
• הרכישה באמצעות האתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה.
• עצם רכישת המוצר באתר תהווה הצהרה מצד הלקוח כי קרא את הוראות תקנון זה, הבין אותן והסכים להן. התקנון מהווה חוזה מחייב בינך לבין החברה.

הרכישה
• האתר מאפשר ללקוחות קנייה נוחה, קלה ובטוחה של המוצר באמצעות האינטרנט.
• ניתן לרכוש את המוצר באתר בכל עת עד לגמר המלאי.
• הרכישה באתר הינה באמצעות כרטיס אשראי או העברה בנקאית בתיאום מראש בטלפון מול חברת הנסיך הקטן בטלפון 08-9426633 בלבד והעסקה תתבצע לאחר אישורה ע"י חברת האשראי או אישור הבנק לקבלת התשלום.
• מחיר המוצר באתר כולל את המע"מ
• החברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק את שיווק ומכירת המוצר בכל עת ויכולה לשנות מבצעים או להפסיקם וכן לשלול זכות רכישה באתר מכירות על פי שיקול דעתה.
• הרכישה באמצעות האתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה.
• עצם רכישת המוצר באתר תהווה הצהרה מצד הלקוח כי קרא את הוראות תקנון זה, הבין אותן והסכים להן. התקנון מהווה חוזה מחייב בינך לבין החברה.

החזרות וביטולים
מדיניות ביטול היא מיום קבלת המוצר ודמי ביטול 5% או 100 ₪ וזאת בהתאם לחוק הגנת הצרכן
• ניתן לבטל את העסקה באמצעות פניה טלפונית או בדואר אלקטרוני לשירות הלקוחות של החברה.
(טלפון 08-9426633, דוא”ל info@littleprince.co.il.)
במקרה שהביטול אושר – יש להשיב את המוצר לחברה כאשר כל העלויות הכרוכות בהחזרת המוצר תחולנה על הלקוח. החזרת המוצר תיעשה כשהוא באריזתו המקורית בצירוף החשבונית המקורית ושעדיין לא חלפו 30 יום מתאריך רכישת המוצר.
• במקרה של ביטול העסקה לאחר יציאת המשלוח ממשרדי החברה, יחוייב הלקוח בסכום של 50 ₪ ובהצגת חשבונית קניה.
• אם ביטול העסקה יתבצע לאחר שהלקוח כבר קיבל את המוצר לרשותו, הלקוח יישא בעלות משלוח המוצר חזרה לחברה, זאת בנוסף לדמי הביטול.
מדיניות ביטול העסקה המפורטת לעיל תחול רק ביחס למוצרים שנרכשו באתר. החברה לא תטפל בהחזרת מוצרים שנרכשו באמצעות מקור אחר.


אספקה והובלת המוצר
• מחיר המוצר אינו כולל את עלות המשלוח.
• החברה תדאג לאספקת המוצר ללקוח לכתובת שהוקלדה על ידו בעת ביצוע הרכישה באתר מכירות, תוך 14 ימי עסקים - אנחנו עושים את כל המאמצים להגיע לפני, אין להתקשר לבדוק.
• משלוחים מעבר לקו הירוק יתבצעו בתשלום נוסף ו/או לא ישלחו בכלל (יש לוודא מראש מול שירות הלקוחות שניתן לבצע את המשלוח למקום המבוקש).
• החברה לא תהיה אחראית על איחור בזמן האספקה ללקוח במידה ולא יהיה מענה טלפוני מצד הלקוח לקבלת המשלוח.
• החברה לא תהא אחראית לכל איחור ו/או עיכוב באספקה ו/או אי-אספקה, שנגרמה כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתה.
• משלוח המוצר יבוצע לכתובת שנמסרה ע"י הלקוח בעת הרכישה, ניתן לאסוף את המוצר באופן עצמאי ממשרדי החברה בתיאום מראש.

אחריות ושירות
• האחריות למוצר מכסה פגמים מהותיים בגוף המוצר ו/או פעולתו אשר נגרמו על ידי החברה.
• האחריות תקפה רק לגבי לקוח המחזיק בידיו הוכחת קנייה מקורית ורק אם הרכישה נעשתה באמצעות החנות של האתר מכירות הנסיך הקטן. החברה שומרת לעצמה את הזכות לדרוש מהלקוח להוכיח כי הינו הרוכש המקורי של המוצר.
• הסעד הבלעדי לכל מוצר פגום המכוסה במסגרת האחריות מוגבל לתיקון או להחלפה של המוצר הפגום. החבות הכוללת של החברה ביחס לכל מוצר פגום לא תעלה בשום מקרה על מחיר הרכישה של המוצר הפגום.
• אחריות החברה לא תחול במקרים בהם הפגם במוצר נגרם כתוצאה מהפעלה שגויה.
• החברה לא תהא אחראית לכל נזק ישיר או עקיף הנובע מהשימוש או השימוש השגוי במוצר לרבות כל נזק מקרי, מיוחד, עקיף או תוצאתי – ככל שהחוק מתיר זאת. על הלקוח חלה האחריות וכל סיכון וחובות עבור אובדן, נזק וחבלה לגופו ו/או לרכושו ו/או לרכושם ו/או לגופם של צדדים שלישיים, הנובעים מהשימוש ו/או אי השימוש במוצר או שימוש שלא על – פי הוראות יצרן, למעט במקרים בהם נקבע כי הנזק האמור נגרם עקב רשלנותה הבלעדית של החברה.
• לקבלת שירות למוצר יש ליצור קשר עם החברה בטלפון: 08-9426633.

אבטחת מידע ופרטיות
•חברת הנסיך הקטן אביב ואורן בע"מ, רשאית להשתמש במידע המופיע בטופס על מנת להביא לך את המידע והשירותים המבוקשים. מידע אישי זה לא ייחשף לצד שלישי,. ידוע למשתמש באתר והוא נתן הסכמתו לכך שפרטיו ,כפי שהם נמסרו על ידיו , ישמשו לצורך משלוח דברי פרסומת. הלקוח רשאי להפסיק את הדיוור בכל עת.
• החברה נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. במקרים שאינם בשליטת החברה ו/או הנובעים מכוח עליון, לא תהא החברה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, ישר או עקיף, שייגרם ללקוח, אם מידע זה יאבד ו/או יעשה בו שימוש לא מורשה.
• החברה מתחייבת שלא לעשות שימוש במידע המסופק לה ע"י הקונים אלא על מנת לאפשר את הרכישה באתר מכירות ובהתאם לכל דין.

קניין רוחני
• כל זכויות הקניין הרוחני באתר מכירות זה הינן רכושה הבלעדי של החברה הנסיך הקטן אביב ואורן בע"מ.
• אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת במידע כלשהו מן האתר ו/או מאתר מכירות זה, אלא אם ניתנה הסכמה לכך מראש ובכתב מטעם החברה.

דין וסמכות שיפוט
• פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל פעולה או סכסוך הנובע ממנו יעשו בהתאם לדין הישראלי בלבד ולבית המשפט המוסמך במחוזות תל אביב-יפו, תהא מסורה סמכות השיפוט הבלעדית.

שירות לקוחות
• לפרטים נוספים שירות הלקוחות ישמח לסייע לכם בשעות הפעילות: א’ – ה’ בין השעות 11:00-16:00
בטלפון 08-9426633 או בדוא”ל info@littleprince.co.il..
ט.ל.ח