... ... דלג לתוכן הראשי
grantButton.addEventListener("click", function() { localStorage.setItem("consentGranted", "true"); function gtag() { dataLayer.push(arguments); } gtag('consent', 'update', { ad_user_data: 'granted', ad_personalization: 'granted', ad_storage: 'granted', analytics_storage: 'granted' }); }); // Load gtag.js script. var gtagScript = document.createElement('script'); gtagScript.async = true; gtagScript.src = 'https://www.googletagmanager.com/gtag/js?id=G-TK7CMBNG84'; var firstScript = document.getElementsByTagName('script')[0]; firstScript.parentNode.insertBefore(gtagScript,firstScript);

ככה תהיו מוכנים! כל מה שצריך לדעת לקראת הלידה וקצת אחריה

את לקראת סוף תקופת ההריון ומתחילים לראות כבר את התאריך מתקרב, ההתרגשות הולכת וגוברת והלחץ מתחיל לעשות את שלו. אז מתי צריך לסדר תיק? האם לעשות סיור במחלקת יולדות? האם יש סיכונים לקראת הלידה? את כל התשובות לשאלות שלכם תקבלו במאמר זה.

אז התאריך המשוער של הלידה קרב, את מתחילה להרגיש את ההתרגשות, אפילו בן זוגך מרגיש את המתח. תקופת זו מלווה בהמון מחשבות העובדות שעות נוספות. מרבית הנשים לא יודעות מה מצפה להן בחדר היולדות ולכן חשוב להיות מוכנים לקראת היום הגדול. אז מה חשוב לדעת?

תפקיד בן הזוג

נוכחות בן הזוג בזמן הלידה יכולה להקל משמעותית על האישה היולדת. בן הזוג אמור לתמוך, לעזור ופשוט להיות שם בשבילה בזמן הלידה. ישנן נשים רבות הנלחצות מהלידה (במיוחד כאשר מדובר בניתוח קיסרי) והן צריכות תמיכה. עוד דבר שחשוב לזכור כי חווית הלידה היא דבר שגם בן הזוג ירצה לזכור, כאן תהיה לו הזדמנות מדהימה להיות עד לכל המתרחש ולראות במו עניו איך מגיעים חיים לעולם. בזמן הלידה האישה סובלת מכאבים ופעמים רבות נמצאת תחת השפעה של כדורים וטשטוש. המצאות בן הזוג עוזרת משמעותית בקטע זה. עוד דבר שחשוב לזכור הוא שלאחר לידת התינוק חשוב להמשיך לתמוך באישה ולנסות להרגיע אותה.

מהם צירים?

צירים הם בעצם התכווצויות בבטן המתרחשות בגלל תזוזות התינוק בבטן והצפיפות העוטפת אותו. ככל שהלידה מתקרבת יהיה ניתן להרגיש את הצירים בגב התחתון ובצידי הבטן. צירים נמשכים מספר שניות ופתאום נעלמים כלא היו ולאחר מכן חוזרים שוב. חשוב לזכור כל עוד הצירים מופיעים ברווחים רחוקים זה מזה ניתן להמשיך כרגיל ואין למהר לבית חולים. מנגד כאשר הצירים הופכים כואבים וחזקים במרווחים קטנים ובאורך של כדקה זה בדיוק הזמן לנסוע לבית החולים.

קורס הכנה ללידה – בטוח שמעת על קורס הכנה ללידה בזמן חודשי ההריון שלך. קורס הכנה ללידה בדרך כלל מומלץ בשבוע 30 להריון. ישנם קורסים קצרים של פעם אחת וישנם קורסים של מספר מפגשים, תלוי בגוף המעביר אותם. על קורסים תוכלו לברר דרך קופות החולים שונות, בתי חולים, טיפת חלב או המלצות של מכרים. קורס הכנה ללידה אולי נשמע כמטלה או מטרד אבל זהו קורס חשוב שבאמת עוזר ומכין את הזוג לקראת הלידה.
 

סיור בחדר יולדות

על מנת לעשות סיור במחלקת היולדות צריך לצור קשר עם בית החולים אליו מתכננים להגיע. סיור בחדר יולדות עוזר בעיקר בהורדה של מתח, בהיכרות עם המקום אליו הולכים, היכרות ראשונה עם הצוות, הכירות עם המכשור המוזר וכדומה.
 

הכיני תיק בעוד מועד

אחד הדברים החשובים ביותר לקראת הלידה הוא תיק מוכן לשעת הקריאה. תיק זה אמור להכיל את כל התכולה החשובה שאמורה לגרום לאישה נוחות וגם להעביר את הזמן בכיף כגון כפכפים, מגבת, בגדים להחלפה, מטען לטלפון וכדומה.
 

לאחר הלידה

לאחר הלידה ייתכן ותרגישי שינויים בגוף, צריבות בבטן, תשישות וכדומה אבל אל דאגה, זה עובר והאושר שנמצא אתכם כובש את לבכם ומסיט את תשומת הלב. נכון שהחודשים הראשונים לאחר הלידה הם חודשים לא פשוטים. אלו חודשים שרבויים בבכי וחוסר מודעות ושעות שינה מעטות אבל במהרבה תגיעו לרגע לו יחלתם ותתחילו להתפנק עם התינוק.
 

זהו אתם הורים – את אמא!

כמה שבועות לאחר הלידה אתם תראו שאתם כבר שולטים במצב. אתם יודעים מה הוא רוצה, מה הוא צריך, הוא יתחיל לעשות הבעות פנים, לחייך ולהוציא קולות. אתם כבר תבינו שחוש ההורות תמיד היה בתוככם. בשלבים המאוחרים יותר תתחילו לראות את התינוק מתפתח, מתחיל לזחול, מנסה לדבר ולתקשר, משחק בצעצועים ופשוט לאט לאט הופך לבן אדם.
 

טיפים לאם ולתינוק

כאשר תינוק חדש מגיע לעולם ישנם הרבה דברים חדשים שהזוג יצטרך להתמודד איתם כגון חיתולים, מוצצים, תיקים, עגלות וכדומה. אז איך נדע מה מומלץ ומה באמת כדאי?

מוצצים ונשכנים

תינוקות אוהבים להתעסק עם מוצצים ונשכנים, ככה הם חוקרים את סביבתם ונרגעים. חשוב לזכור לפני כל שימוש במוצצים יש לעיין בעלון לצרכן. פעמים רבות המוצץ משפיע על הרכב השינויים לכן חשוב לשים לב לתקן המוצץ, להתאים את המוצץ לגיל התינוק ונסו לברר את החומר שממנו המוצץ עשוי.

חלב אם

אם את מניקה חשוב שתדעי כי חלב אם הוא החלב המומלץ ביותר עבור תינוקך. חלב אם יכול להישמר במקפיא עד 3 חודשים ובמשך 24 שעות במקרר.

תו תקן

שימו לב שאתם רוכשים מוצרים ומשחקים עבור התינוק עם תו תקן מתאים לפי הנחיות מדינת ישראל. מוצרים ללא תו תקן עלולים לסכן את התינוק.

ניקיון

חשוב לשמור על ניקיון וסטריליות של בגדי התינוק, מוצצים, כלי מאכל, חיתולים, סינרים וכדומה.

נסו ליהנות

חשוב ליהנות מהזמן עם התינוק, קחו את הזמן איתו, קחו אותו לגינה למטה, טיילו איתו בחוץ, קחו אותו למשפחה ונסו לגרום לו לראות כמה שיותר את הסביבה שלו. ככה חוש הסקרנות של התינוק יעלה לאט לאט וחושיו יחודדו ויעזרו לו בעתיד.
image alt
תקנון הנסיך הקטן

מבוא
• אתר הנסיך הקטן המופעל ע"י חברת הנסיך הקטן אביב ואורן בע"מ משמש בתור אתר מכירות לרכישת צעצועים ומוצרי תינוקות.
• האמור בתקנון זה בלשון זכר הוא לשם הנוחות בלבד והתקנון מתייחס לבני שני המינים באופן שווה.
• הרכישה באמצעות האתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה.
• עצם רכישת המוצר באתר תהווה הצהרה מצד הלקוח כי קרא את הוראות תקנון זה, הבין אותן והסכים להן. התקנון מהווה חוזה מחייב בינך לבין החברה.

הרכישה
• האתר מאפשר ללקוחות קנייה נוחה, קלה ובטוחה של המוצר באמצעות האינטרנט.
• ניתן לרכוש את המוצר באתר בכל עת עד לגמר המלאי.
• הרכישה באתר הינה באמצעות כרטיס אשראי או העברה בנקאית בתיאום מראש בטלפון מול חברת הנסיך הקטן בטלפון 08-9426633 בלבד והעסקה תתבצע לאחר אישורה ע"י חברת האשראי או אישור הבנק לקבלת התשלום.
• מחיר המוצר באתר כולל את המע"מ
• החברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק את שיווק ומכירת המוצר בכל עת ויכולה לשנות מבצעים או להפסיקם וכן לשלול זכות רכישה באתר מכירות על פי שיקול דעתה.
• הרכישה באמצעות האתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה.
• עצם רכישת המוצר באתר תהווה הצהרה מצד הלקוח כי קרא את הוראות תקנון זה, הבין אותן והסכים להן. התקנון מהווה חוזה מחייב בינך לבין החברה.

החזרות וביטולים
מדיניות ביטול היא מיום קבלת המוצר ודמי ביטול 5% או 100 ₪ וזאת בהתאם לחוק הגנת הצרכן
• ניתן לבטל את העסקה באמצעות פניה טלפונית או בדואר אלקטרוני לשירות הלקוחות של החברה.
(טלפון 08-9426633, דוא”ל info@littleprince.co.il.)
במקרה שהביטול אושר – יש להשיב את המוצר לחברה כאשר כל העלויות הכרוכות בהחזרת המוצר תחולנה על הלקוח. החזרת המוצר תיעשה כשהוא באריזתו המקורית בצירוף החשבונית המקורית ושעדיין לא חלפו 30 יום מתאריך רכישת המוצר.
• במקרה של ביטול העסקה לאחר יציאת המשלוח ממשרדי החברה, יחוייב הלקוח בסכום של 50 ₪ ובהצגת חשבונית קניה.
• אם ביטול העסקה יתבצע לאחר שהלקוח כבר קיבל את המוצר לרשותו, הלקוח יישא בעלות משלוח המוצר חזרה לחברה, זאת בנוסף לדמי הביטול.
מדיניות ביטול העסקה המפורטת לעיל תחול רק ביחס למוצרים שנרכשו באתר. החברה לא תטפל בהחזרת מוצרים שנרכשו באמצעות מקור אחר.


אספקה והובלת המוצר
• מחיר המוצר אינו כולל את עלות המשלוח.
• החברה תדאג לאספקת המוצר ללקוח לכתובת שהוקלדה על ידו בעת ביצוע הרכישה באתר מכירות, תוך 14 ימי עסקים - אנחנו עושים את כל המאמצים להגיע לפני, אין להתקשר לבדוק.
• משלוחים מעבר לקו הירוק יתבצעו בתשלום נוסף ו/או לא ישלחו בכלל (יש לוודא מראש מול שירות הלקוחות שניתן לבצע את המשלוח למקום המבוקש).
• החברה לא תהיה אחראית על איחור בזמן האספקה ללקוח במידה ולא יהיה מענה טלפוני מצד הלקוח לקבלת המשלוח.
• החברה לא תהא אחראית לכל איחור ו/או עיכוב באספקה ו/או אי-אספקה, שנגרמה כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתה.
• משלוח המוצר יבוצע לכתובת שנמסרה ע"י הלקוח בעת הרכישה, ניתן לאסוף את המוצר באופן עצמאי ממשרדי החברה בתיאום מראש.

אחריות ושירות
• האחריות למוצר מכסה פגמים מהותיים בגוף המוצר ו/או פעולתו אשר נגרמו על ידי החברה.
• האחריות תקפה רק לגבי לקוח המחזיק בידיו הוכחת קנייה מקורית ורק אם הרכישה נעשתה באמצעות החנות של האתר מכירות הנסיך הקטן. החברה שומרת לעצמה את הזכות לדרוש מהלקוח להוכיח כי הינו הרוכש המקורי של המוצר.
• הסעד הבלעדי לכל מוצר פגום המכוסה במסגרת האחריות מוגבל לתיקון או להחלפה של המוצר הפגום. החבות הכוללת של החברה ביחס לכל מוצר פגום לא תעלה בשום מקרה על מחיר הרכישה של המוצר הפגום.
• אחריות החברה לא תחול במקרים בהם הפגם במוצר נגרם כתוצאה מהפעלה שגויה.
• החברה לא תהא אחראית לכל נזק ישיר או עקיף הנובע מהשימוש או השימוש השגוי במוצר לרבות כל נזק מקרי, מיוחד, עקיף או תוצאתי – ככל שהחוק מתיר זאת. על הלקוח חלה האחריות וכל סיכון וחובות עבור אובדן, נזק וחבלה לגופו ו/או לרכושו ו/או לרכושם ו/או לגופם של צדדים שלישיים, הנובעים מהשימוש ו/או אי השימוש במוצר או שימוש שלא על – פי הוראות יצרן, למעט במקרים בהם נקבע כי הנזק האמור נגרם עקב רשלנותה הבלעדית של החברה.
• לקבלת שירות למוצר יש ליצור קשר עם החברה בטלפון: 08-9426633.

אבטחת מידע ופרטיות
•חברת הנסיך הקטן אביב ואורן בע"מ, רשאית להשתמש במידע המופיע בטופס על מנת להביא לך את המידע והשירותים המבוקשים. מידע אישי זה לא ייחשף לצד שלישי,. ידוע למשתמש באתר והוא נתן הסכמתו לכך שפרטיו ,כפי שהם נמסרו על ידיו , ישמשו לצורך משלוח דברי פרסומת. הלקוח רשאי להפסיק את הדיוור בכל עת.
• החברה נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. במקרים שאינם בשליטת החברה ו/או הנובעים מכוח עליון, לא תהא החברה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, ישר או עקיף, שייגרם ללקוח, אם מידע זה יאבד ו/או יעשה בו שימוש לא מורשה.
• החברה מתחייבת שלא לעשות שימוש במידע המסופק לה ע"י הקונים אלא על מנת לאפשר את הרכישה באתר מכירות ובהתאם לכל דין.

קניין רוחני
• כל זכויות הקניין הרוחני באתר מכירות זה הינן רכושה הבלעדי של החברה הנסיך הקטן אביב ואורן בע"מ.
• אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת במידע כלשהו מן האתר ו/או מאתר מכירות זה, אלא אם ניתנה הסכמה לכך מראש ובכתב מטעם החברה.

דין וסמכות שיפוט
• פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל פעולה או סכסוך הנובע ממנו יעשו בהתאם לדין הישראלי בלבד ולבית המשפט המוסמך במחוזות תל אביב-יפו, תהא מסורה סמכות השיפוט הבלעדית.

שירות לקוחות
• לפרטים נוספים שירות הלקוחות ישמח לסייע לכם בשעות הפעילות: א’ – ה’ בין השעות 11:00-16:00
בטלפון 08-9426633 או בדוא”ל info@littleprince.co.il..
ט.ל.ח