... ... דלג לתוכן הראשי
grantButton.addEventListener("click", function() { localStorage.setItem("consentGranted", "true"); function gtag() { dataLayer.push(arguments); } gtag('consent', 'update', { ad_user_data: 'granted', ad_personalization: 'granted', ad_storage: 'granted', analytics_storage: 'granted' }); }); // Load gtag.js script. var gtagScript = document.createElement('script'); gtagScript.async = true; gtagScript.src = 'https://www.googletagmanager.com/gtag/js?id=G-TK7CMBNG84'; var firstScript = document.getElementsByTagName('script')[0]; firstScript.parentNode.insertBefore(gtagScript,firstScript);

עצות לאימא המודאגת- איך להקל על כאבים בקרב תינוקות?

אם ילדת לאחרונה או שבקרוב את עומדת ללדת, כדאי שתנוחי היטב ותתכונני נפשית לקראת האתגרים העומדים בפנייך. נשים רבות חושבות כי החזרה מבית החולים יחד עם התינוק תאפשר להן לחגוג עם בני משפחתן ועם חברותיהן, והן רואות עצמן יוצאות לשופינג עם התינוק המנמנם בעגלת התינוקות המעוצבת והאופנתית שרכשו לכבודו. לכן, כדאי לדעת כי המציאות מעט שונה ועם החזרה הביתה יש להתמודד עם אתגרים חדשים בחיים, במיוחד כאשר התינוק סובל מכאבים שונים ומתקשה לישון ולהירגע.

למעשה, תינוקות רבים סובלים מכאבים שונים ומגוונים כגון כאבים הנובעים מבקיעת שיניים, גזים במערכת העיכול, כאבי גדילה, קוליק (כאבי בטן), עצירות, כאבי אוזניים ועוד. מאחר והתינוק אינו מסוגל לדבר כדאי לדעת כי הבכי שלו יכול להעיד על הסיבה הגורמת לו לכאב, וכאשר ההורה מצליח לספק את רצונו, הרי התינוק יפסיק לבכות. במקרים רבים הבכי מעיד על רעב, ולעתים הבכי מעיד על מצוקה אחרת כמו כאב בטן או כאב בחניכיים. במידה והתינוק שבע אך ממרר בבכי כדאי להרימו על הידיים ולנסות להרגיעו בעדינות או לצאת עמו לטיול בעגלה.

לכל בכי סיבה משלו

כאמור, תינוקות סובלים מכאבים שונים, וידוע כי עם תחילת בקיעת השיניים רוב התינוקות סובלים מכאבים חזקים. יש לציין כי בקיעת השיניים הראשונות מתחילה לרוב בגיל שלושה חודשים, אך יש תינוקות המתחילים לצמח שיניים בשלב מאוחר יותר, עד לגיל שנה. כדי להקל על סבלם ניתן לעסות בעדינות את החניכיים של התינוק, חשוב לשטוף את הידיים היטב לפני כן. בנוסף, מומלץ להציע לתינוק הרך צעצועי לעיסה כמו נשכנים איכותיים, אפשר גם להקפיא את הנשכן ובגיל תשעה חודשים ומעלה אפשר לתת לו שלגון המסייע לו להפיג את הכאב. שיטה נוספת היא שימוש במוצץ לצורך הרגעה- מעבר לפעולת המציצה המשרה רוגע על התינוק, ניתן לעזור לו על ידי קירור של המוצץ כמה דקות במקרר- המגע הקר עשוי לסייע בהרגעת הכאב.

כדאי לדעת כי כ- 20% מהתינוקות סובלים מקוליק, וכאבי הבטן גורמים להם לבכות מרוב כאב וקשה להרגיעם. התקף קוליק מאופיין בעוויתות, הרמת הרגליים לכיוון הבטן, אגרופים קמוצים ובכי חזק. לרוב, הכאבים יחלפו מעצמם ואין טיפול תרופתי, לכן אין צורך למהר לרופא אלא יש לנסות להקל על הכאבים באמצעות נשיאת התינוק על ידי אחת כאשר הוא שוכב על הבטן או הנחת התינוק על הכתף וטפיחות קלות על גבו. כמו כן, כדאי לטייל עם התינוק בעודו נח בעגלה או במנשא מאחר והטלטולים מסייעים לו להירגע ולהירדם.

אם התינוק סובל מתופעת כאבי גדילה ניתן לסייע לו באמצעות משככי כאבים ועיטוף הרגליים בשמיכה כדי לשמור על חום האזור. במידת הצורך יש לפנות לאבחון מקצועי כדי לשלול בעיות אחרות ולמציאת פתרון המסייע לתינוק לסבול פחות מהכאב.

תינוקות רבים סובלים גם מכאבי אוזניים, לרוב מדלקת באוזן התיכונה המופיעה אחרי צינון או דלקת גרון. הכאב מתגבר לרוב בשעות הלילה וגורם לתינוק לבכות מכאבים, ועל ההורים לבלות עמו את הלילה. ברוב המקרים הדלקת תחלוף מאליה וניתן לסייע לתינוק בעזרת טיפות אוזניים ומשככי כאבים, ורק במקרים של דלקת קשה נהוג להציע טיפול אנטיביוטי כדי להתגבר על הבעיה ולהקל על סבלו של התינוק.

לסיכום, רגע לפני שאת ממהרת לקבוע עם החברות לקנות בגדים אופנתיים אחרי הלידה, כדאי שתדעי כי לפנייך עומדים אתגרים רבים, ועלייך להיות קשובה לבכיו של התינוק כדי לפענח את הסימנים המעידים על כאב מסוים או מצוקה אחרת.
image alt
תקנון הנסיך הקטן

מבוא
• אתר הנסיך הקטן המופעל ע"י חברת הנסיך הקטן אביב ואורן בע"מ משמש בתור אתר מכירות לרכישת צעצועים ומוצרי תינוקות.
• האמור בתקנון זה בלשון זכר הוא לשם הנוחות בלבד והתקנון מתייחס לבני שני המינים באופן שווה.
• הרכישה באמצעות האתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה.
• עצם רכישת המוצר באתר תהווה הצהרה מצד הלקוח כי קרא את הוראות תקנון זה, הבין אותן והסכים להן. התקנון מהווה חוזה מחייב בינך לבין החברה.

הרכישה
• האתר מאפשר ללקוחות קנייה נוחה, קלה ובטוחה של המוצר באמצעות האינטרנט.
• ניתן לרכוש את המוצר באתר בכל עת עד לגמר המלאי.
• הרכישה באתר הינה באמצעות כרטיס אשראי או העברה בנקאית בתיאום מראש בטלפון מול חברת הנסיך הקטן בטלפון 08-9426633 בלבד והעסקה תתבצע לאחר אישורה ע"י חברת האשראי או אישור הבנק לקבלת התשלום.
• מחיר המוצר באתר כולל את המע"מ
• החברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק את שיווק ומכירת המוצר בכל עת ויכולה לשנות מבצעים או להפסיקם וכן לשלול זכות רכישה באתר מכירות על פי שיקול דעתה.
• הרכישה באמצעות האתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה.
• עצם רכישת המוצר באתר תהווה הצהרה מצד הלקוח כי קרא את הוראות תקנון זה, הבין אותן והסכים להן. התקנון מהווה חוזה מחייב בינך לבין החברה.

החזרות וביטולים
מדיניות ביטול היא מיום קבלת המוצר ודמי ביטול 5% או 100 ₪ וזאת בהתאם לחוק הגנת הצרכן
• ניתן לבטל את העסקה באמצעות פניה טלפונית או בדואר אלקטרוני לשירות הלקוחות של החברה.
(טלפון 08-9426633, דוא”ל info@littleprince.co.il.)
במקרה שהביטול אושר – יש להשיב את המוצר לחברה כאשר כל העלויות הכרוכות בהחזרת המוצר תחולנה על הלקוח. החזרת המוצר תיעשה כשהוא באריזתו המקורית בצירוף החשבונית המקורית ושעדיין לא חלפו 30 יום מתאריך רכישת המוצר.
• במקרה של ביטול העסקה לאחר יציאת המשלוח ממשרדי החברה, יחוייב הלקוח בסכום של 50 ₪ ובהצגת חשבונית קניה.
• אם ביטול העסקה יתבצע לאחר שהלקוח כבר קיבל את המוצר לרשותו, הלקוח יישא בעלות משלוח המוצר חזרה לחברה, זאת בנוסף לדמי הביטול.
מדיניות ביטול העסקה המפורטת לעיל תחול רק ביחס למוצרים שנרכשו באתר. החברה לא תטפל בהחזרת מוצרים שנרכשו באמצעות מקור אחר.


אספקה והובלת המוצר
• מחיר המוצר אינו כולל את עלות המשלוח.
• החברה תדאג לאספקת המוצר ללקוח לכתובת שהוקלדה על ידו בעת ביצוע הרכישה באתר מכירות, תוך 14 ימי עסקים - אנחנו עושים את כל המאמצים להגיע לפני, אין להתקשר לבדוק.
• משלוחים מעבר לקו הירוק יתבצעו בתשלום נוסף ו/או לא ישלחו בכלל (יש לוודא מראש מול שירות הלקוחות שניתן לבצע את המשלוח למקום המבוקש).
• החברה לא תהיה אחראית על איחור בזמן האספקה ללקוח במידה ולא יהיה מענה טלפוני מצד הלקוח לקבלת המשלוח.
• החברה לא תהא אחראית לכל איחור ו/או עיכוב באספקה ו/או אי-אספקה, שנגרמה כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתה.
• משלוח המוצר יבוצע לכתובת שנמסרה ע"י הלקוח בעת הרכישה, ניתן לאסוף את המוצר באופן עצמאי ממשרדי החברה בתיאום מראש.

אחריות ושירות
• האחריות למוצר מכסה פגמים מהותיים בגוף המוצר ו/או פעולתו אשר נגרמו על ידי החברה.
• האחריות תקפה רק לגבי לקוח המחזיק בידיו הוכחת קנייה מקורית ורק אם הרכישה נעשתה באמצעות החנות של האתר מכירות הנסיך הקטן. החברה שומרת לעצמה את הזכות לדרוש מהלקוח להוכיח כי הינו הרוכש המקורי של המוצר.
• הסעד הבלעדי לכל מוצר פגום המכוסה במסגרת האחריות מוגבל לתיקון או להחלפה של המוצר הפגום. החבות הכוללת של החברה ביחס לכל מוצר פגום לא תעלה בשום מקרה על מחיר הרכישה של המוצר הפגום.
• אחריות החברה לא תחול במקרים בהם הפגם במוצר נגרם כתוצאה מהפעלה שגויה.
• החברה לא תהא אחראית לכל נזק ישיר או עקיף הנובע מהשימוש או השימוש השגוי במוצר לרבות כל נזק מקרי, מיוחד, עקיף או תוצאתי – ככל שהחוק מתיר זאת. על הלקוח חלה האחריות וכל סיכון וחובות עבור אובדן, נזק וחבלה לגופו ו/או לרכושו ו/או לרכושם ו/או לגופם של צדדים שלישיים, הנובעים מהשימוש ו/או אי השימוש במוצר או שימוש שלא על – פי הוראות יצרן, למעט במקרים בהם נקבע כי הנזק האמור נגרם עקב רשלנותה הבלעדית של החברה.
• לקבלת שירות למוצר יש ליצור קשר עם החברה בטלפון: 08-9426633.

אבטחת מידע ופרטיות
•חברת הנסיך הקטן אביב ואורן בע"מ, רשאית להשתמש במידע המופיע בטופס על מנת להביא לך את המידע והשירותים המבוקשים. מידע אישי זה לא ייחשף לצד שלישי,. ידוע למשתמש באתר והוא נתן הסכמתו לכך שפרטיו ,כפי שהם נמסרו על ידיו , ישמשו לצורך משלוח דברי פרסומת. הלקוח רשאי להפסיק את הדיוור בכל עת.
• החברה נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. במקרים שאינם בשליטת החברה ו/או הנובעים מכוח עליון, לא תהא החברה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, ישר או עקיף, שייגרם ללקוח, אם מידע זה יאבד ו/או יעשה בו שימוש לא מורשה.
• החברה מתחייבת שלא לעשות שימוש במידע המסופק לה ע"י הקונים אלא על מנת לאפשר את הרכישה באתר מכירות ובהתאם לכל דין.

קניין רוחני
• כל זכויות הקניין הרוחני באתר מכירות זה הינן רכושה הבלעדי של החברה הנסיך הקטן אביב ואורן בע"מ.
• אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת במידע כלשהו מן האתר ו/או מאתר מכירות זה, אלא אם ניתנה הסכמה לכך מראש ובכתב מטעם החברה.

דין וסמכות שיפוט
• פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל פעולה או סכסוך הנובע ממנו יעשו בהתאם לדין הישראלי בלבד ולבית המשפט המוסמך במחוזות תל אביב-יפו, תהא מסורה סמכות השיפוט הבלעדית.

שירות לקוחות
• לפרטים נוספים שירות הלקוחות ישמח לסייע לכם בשעות הפעילות: א’ – ה’ בין השעות 11:00-16:00
בטלפון 08-9426633 או בדוא”ל info@littleprince.co.il..
ט.ל.ח